OMAKOTITALON RAKENTAJIA PALVELEVAT:

 Autamme sinut rakennushankkeessasi alkuun ja viemme hankkeen loppuun niin valmiiksi kuin haluat. Myyjiltämme ja asiantuntijoiltamme voit aina kysyä, jos jokin askarruttaa.

 

Työpäällikkö

Jaakko Räihä
puh. 040 685 1499
jaakko.raiha@jopera.fi

Suunnittelu

Leena Kurtti
puh. 040 150 3733
leena.kurtti@jopera.fi

 

Suunnittelu

Laura Lippo
puh. 040 196 1505
mailto:laura.lippo@jopera.fi

Sisustus

Jaana Kakko
puh. 044 713 9279
jaana.kakko@jopera.fi

Rakennustarvikkeiden tilaus

Jouni Karhumaa
puh. 050 436 4781
jouni.karhumaa@jopera.fi

Rakennustarvikkeiden tilaus

Samuli Illikainen
puh. 040 721 4942
samuli.Illikainen@jopera.fi

Rakennustarvikkeiden tilaus

Susa Tunturi
puh.040 356 8524
susa.tunturi@jopera.fi

 

Työnjohto, Uusimaa

Matias Jokela
puh. 044 780 8196
matias.jokela@jopera.fi

Työnjohto, Pirkanmaa

Jesse Lehtinen
puh. 044 783 7939
jesse.lehtinen@jopera.fi

Työnjohto, Pohjois-Pohjanmaa

Vesa Kukkola
puh. 040 156 3080
vesa.kukkola@jopera.fi

Työnjohto, Pohjois-Pohjanmaa

Henri Määttä
puh. 044 752 4130
henri.maatta@jopera.fi

 

Laskutus

Tuula Paaso
puh. 040 743 0808
tuula.paaso@jopera.fi