OMAKOTITALON RAKENTAA PALVELEVAT 

Omakotitalon rakentajan palvelu on meillä yksilöllistä. Vahvuutemme ovat motivoitunut ja palveleva henkilökunta. He auttavat sinut rakennushankkeessasi alkuun ja viemme hankkeen loppuun niin valmiiksi kuin haluat. Myyjiltämme ja asiantuntijoiltamme voit aina kysyä, jos jokin askarruttaa. Omakotitalon rakentajan palvelu on sinua varten.

 

Työnjohto

Työnjohto, Pirkanmaa

Mikko Honkanen
puh. 044 783 7939
mikko.honkanen@jopera.fi

Työnjohto Samuli

Työnjohto, Pääkaupunkiseutu

Matias Jokela
puh. 044 780 8196
matias.jokela@jopera.fi

Työnjohto Vesa

Oulun seutu

Vesa Kukkola
puh. 040 156 3080
vesa.kukkola@jopera.fi

 

Työnjohto Henri

Työnjohto, Oulun seutu

Henri Määttä
puh. 044 752 4130
henri.maatta@jopera.fi

 

Työnjohto Antti

Työnjohto, Oulun seutu

Antti Kanniainen
puh. 044 766 8448
antti.kanniainen@jopera.fi

Työmaapäällikkö Jaakko

Työpäällikkö

Jaakko Räihä
puh. 040 685 1499
jaakko.raiha@jopera.fi

Suunnittelu ja materiaalien tilaus

Arkkitehtisuunnittelu Leena

Arkkitehtisuunnittelu

Leena Kurtti
puh. 040 150 3733
leena.kurtti@jopera.fi

 

Arkkitehtisuunnittelu Laura

Arkkitehtisuunnittelu

Laura Lippo
puh. 040 196 5247
laura.lippo@jopera.fi

Arkkitehtisuunnittelu Tarleena

Arkkitehtisuunnittelu

Tarleena Partanen
puh. 040 196 1505
tarleena.partanen@jopera.fi

Rakennesuunnittelu Ali

Rakennesuunnittelu

Ali Kangastie
puh. 040 1523412
ali.kangastie@jopera.fi

Rakennesuunnittelu Susa

Rakennesuunnittelu

Susa Tunturi
puh.040 356 8524
susa.tunturi@jopera.fi

 

Sisustussuunnittelu Jaana

Sisustus

Jaana Kakko
puh. 044 713 9279
jaana.kakko@jopera.fi

Materiaalihallinta Jouni

Rakennustarvikkeiden tilaus

Jouni Karhumaa
puh. 050 436 4781
jouni.karhumaa@jopera.fi

Materiaalinhallinta Samuli

Rakennustarvikkeiden tilaus

Samuli Illikainen
puh. 040 721 4942
samuli.Illikainen@jopera.fi

Laskutus Tuula

Laskutus

Tuula Paaso
puh. 040 743 0808
tuula.paaso@jopera.fi

Rakennuspalvelu Jopera

Jopera on turvallinen yhteistyökumppani ja yksilöllisten omakotitalojen rakentamisen edelläkävijä 30 vuoden kokemuksella.

Olemme toimineet pitkään kannattavasti, mikä takaa turvallisen vastuunkantajan rakentamisen aikana ja kodin valmistuttua vuosienkin kuluttua.  Luottoluokituksemme on jo vuosia ollut paras AAA diamond.

Vahvuutemme ovat motivoitunut ja palveleva henkilökunta. Suunnittelemme puu- ja hirsitalot yksilöllisiksi. Ammattitaitoiset rakentajat tekevät tiiviit, energiatehokkaat ja varmat rakenteet. Pidämme lupaamamme aikataulut. Rakennamme laadukkaita ja tyylikkäitä koteja, joiden arvo säilyy.

Tutustu meihin